تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از همکاران بازنشسته در مدیریت شعب استان خراسان جنوبی

تجلیل از همکاران بازنشسته

به منظور تجلیل از مقام شامخ همکاران بازنشسته ، جلسه ای با حضور مدیر شعب استان ، معاون مدیر ، مسیول دفتر حراست و همکاران بازنشسته در دفتر مدیر شعب استان برگزار گردید .

 به منظور تجلیل از مقام شامخ همکاران بازنشسته ، جلسه ای با حضور مدیر شعب استان  ، معاون مدیر ، مسیول دفتر حراست و همکاران بازنشسته در دفتر مدیر شعب استان برگزار گردید .

در این جلسه پس از قرایت قرآن مجید ، خطیب زاده (مدیر شعب) ضمن تقدیر از حضور همکاران پیشکسوت ، بیان داشت ، اگر بانک در جایگاه رفیعی قرار گرفته مرهون تلاش و زحمات همکاران بازنشسته است و بایستی از این همکاران که بی شک یکی از سرمایه های بانک محسوب میشوند به نحوی شایسته تجلیل شود . وی درادامه بیان نمود شما ذخایر ارزشمند بانک هستید و بایستی از گنجینه ارزشمند شما که همان تجربه است استفاده و به همکاران جوان انتقال یابد ، که بدون تردید این انتقال تحرک و پویایی و نشاط را در میان نیروهای جوان بانک در پی خواهد داشت . در طول جلسه همکاران بازنشسته با اشاره به سوابق ارزشمند کاری خود ، مشتری مداری و تکریم مشتری را از عوامل مهم دستیابی به اهداف بانک دانستند که این موفقیت در گذشته با وجود کمی امکانات با تعصب و تعلق زیاد صورت گرفته بود و مشتری همواره از بانک و کارکنان رضایت تام داشت . همکاران بازنشسته در ادامه صحبت بر توسعه روحیه تعلق سازمانی میان همکاران جوان تاکید نمودند. خطیب زاده درادامه گفت : تجربه نشان داده ما مشکل جذب منابع نداریم ، مشکل ما در نگه داری است و این برخورد شایسته همکاران را می طلبد و بایستی در این زمینه فرهنگ سازی  شود . شما به عنوان افراد شاخص و تاثیر گذار میتوانید ما را در جذب منابع و بازاریابی کمک نمایید .  در ادامه آقای حسین حاجی پور (معاون مدیر) نیز به نقش ارزشمند همکاران بازنشسته در آموزش اشاره نمود و در ادامه خاطر نشان کرد ، احترام و جایگاه  کنونی ما مرهون همت و تلاش بازنشستگان  است ، همکارانی صدیقی که در گذشته با تلاش و همت بیرق بانک را سرافزار  نگه داشتند و در رسیدن به جایگاهی رفیع کوشیدند . معاون مدیر بیان داشت ، بازنشستگی اتمام دوره خدمت نیست ، بلکه شروع خدمتی دوباره است  . وی انتقال تجربه و استفاده از تجارت همکاران بازنشسته را در پیشبرد اهداف بانک موثر دانسته ، در ادامه افزود با گردهمایی و تبادل نظر مستمر میتوان علاوه بر انتقال تجربیات ارزشمند پیشکسوتان بانک به جوانان ، صمیمیت و یکپارچگی و تعلق را نهادینه کرد . در پایان هدایایی به رسم یادبود به همکاران بازنشسته تقدیم گردید .

آخرین بروزرسانی 1394/5/4