فهرست اخبار فهرست اخبار

توديع و معارفه مدير شعب خراسان جنوبي

مراسم تودیع محمد رضا بوستان افروز و معارفه غلامرضا زنده طلب به عنوان مدیرشعب استان خراسان جنوبی برگزار شد

در این مراسم محمود لاری دارابی مدیر امور منطقه شرق کشور از تلاشهای صورت گرفته محمد رضا بوستان افروز تقدیر و تشکر کرد و از وی به عنوان مدیری کهنه کار ، قدیمی و صبور که سابقه مدیریتی سه استان را در کارنامه دارد یاد کرد .

مدیر امور منطقه شرق کشور در ادامه سخنان خود با بیان اینکه هر توسعه و رشدی مشکلات و موانعی پیش رو دارد از کارکنان خواست تا با تلاش ، همیاری و همفکری رافع مشکلات باشند و ضمن انعکاس موانع به مرکز در جهت رفع مشکل و تسهیل فرآیند ها برآیند.

محمود لاری دارابی از غلامرضا زنده طلب به عنوان مدیری باانرژی و خلاق که دارای تجربه مدیریتی خوبی است یاد کردواظهار امیدواری کرد با مدیریت جدید استان و همراهی کارکنان اهداف پیش رو بیش از بیش محقق شود.

محمد حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار ضمن تقدیر از بوستان افروز از وی به عنوان مدیری دلسوز و پیگیر یاد کرد و بیان داشت :بانک مسکن به عنوان بانک متولی مسکن و ساختمان با ارائه و حمایت از طرح هایی همچون اقدام ملی مسکن ، رسالت خویش در خصوص حمایت از اقشار آسیب پذیر و کم برخوردار جامعه را به نحو مطلوب اجرایی و پیگیری می کند . حسینی ضمن تبریک به غلامرضا زنده طلب اظهار امیدواری کرد روال خدمت با حضور مدیر جدید توسعه یابد تا مردم بیشتری بتوانند از خدمات بانک مسکن استفاده کنند .

در این مراسم محمد رضا بوستان افروز ضمن تشکر از حضور مدیران ارجمند بانک در مراسم از تعامل و همراهی کارکنان مدیریت در تحقق اهداف بانک تقدیر و تشکر کرد.

در پایان مراسم ، پس از قرائت و ابلاغ حکم انتصاب ؛ غلامرضا زنده طلب خدمت به مردم را عبادت دانست و در جهت تکریم و مشتری مداری افزود : مشتری راضی و خوشنود مشتریان جدیدی را به بانک هدایت می کند و نحوه ی ارائه خدمات ما در حقیقت تبلیغ ما نزد مشتریان است .

 

آخرین بروزرسانی 1400/3/8